Zwroty i reklamacje

                                                                              PRAWO ODSTAPIENIA OD UMOWY


Oświadczenie o odstąpieniu
Klient , który dokonał zawarcia  umowy  na odległość lub poza siedzibą przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu. Do przesyłki zwrotnej prosimy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy ( o ile nie zostało wcześniej dostarczone ) a także  numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę.

Zwrot towaru
Klient może odstąpić od umowy, składając przedsiębiorcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy, które można uzyskać pod adresem biuro@fortismedical.pl  Do zachowania terminu konieczne jest wysłanie oświadczenia przed jego upływem
Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwrócić Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Przedsiębiorca dokonuje zwrotu płatności na wskazany nr rachunku bankowego Klienta . Jeżeli przedsiębiorca nie zaproponował, że sam odbierze produkt  od klienta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od klienta do chwili otrzymania produktu z powrotem do siedziby przedsiębiorcy na adres Ul.F.Nowowiejskiego 16 ,62-006 Gruszczyn.Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.


Zwrot zwracanego  towaru
Zwracany towar musi znajdować się w stanie niezmienionym(w nienaruszonym opakowaniu),produkt rozpakowany,zniszczony nie nadający 

się do ponownego wprowadzenia do obrotu nie podlega zwrotowi i zostanie odesłany do Klienta na koszt Klienta.

Adres do zwrotu :
Fortis Medical 

ul.F.Nowowiejskiego 16 

62-006 Gruszczyn 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl